| Clarissaaz a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta cu ceva? Am o tema la desen care in care trebuie sa fac 3 grupuri de copii care sar coarda, joaca volei si sotron ...pe net nu prea am gasit eu imagini ma puteti ajuta ....cu cateva imagini preferabil planse de colorat asa scriu eu ca sa gasesc dau fundita:*

2 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

De ce ai nevoie de model?! Poti totusi sa faci copie dupa fotografiile tale de acasa. Un copil cu cel mai mare cap sa fie tata sau mama si tot asa. Ar fi amuzant.

| TreiSurori a răspuns:

Pe deviantart gasesti cate vrei si frumoase, doar cauta pe google cum se zice in englezz volei, sotron, coarda tongue