| ramona_7555 a întrebat:

Hei. maine este marti si am ore mai usoare.eu cu fetele vom asc muzica in orelaughing). va fi o zi frumoasa. ziua voastra cum va fi? cea mai buna zi primeste fundalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Maine nu am asa ore grele,la istorie o sa stau ca ii va asculta pe cei care nu au dat testulbatting eyelashes,la mate o sa am ceva de furcalaughing ca ne asculta in fiecare ora, la tic ne lasa pe sa facem ce vrem, la franceza facem exercitii si la sport plecam acasalaughingbig grin

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Va fi foarte încărcată şi obositoare.
Sunt sigură că te-am distrat.

Baftă!

| NoChanceForUs a răspuns:

Hm...o beție monstru cu clasa, voi duceți-vă să dormiți la ore.

| hitler_4434 a răspuns:

O sa batem campii ceva ore.la civica o sa dorm si o sa salivez in capul cuiva apoi... nu stiu o sa mazgalim toata ora la engleza si aruncam foile pe geam si il injuram pe profu ca nu stie ro. apoooi chestii plictisitoare. iau o gripa mananc vreo 7 mc puisor si acasa. teme adica ma prefac ca le fac. sper doar sa n adorm

| SpєєdуBogdan a răspuns:

Sall!
Maine vom voi cateva ore grele! Dar sa fim optimisti... Printre acestea se numara si muzica, care este o ora foarte usoara... Aveam in gand cu cativa baieti sa il inchidem in clasa pe domnul de muzica laughing