| DoRiNuTzZzA a întrebat:

Hei.nu stiti de ce nu mai primesc mesaj daca ma suna cineva si e ocupat sau am telefonul inchis.stiti mesaj din ala cu ati avut un apel...
sunt in cosmote.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce retea de telefonie esti.Nu toate retelele au aceasta facilitate.TE sfatuiesc sa verifici setarile telefonului, sau mai sigur, suna la relatii cu clientii in reteaua in care esti.succes.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce retea de telefonie esti.Nu toate retelele au aceasta facilitate.

| yionut9b_3901 a răspuns:

Sunt pe cosmote si la fel patesc si eu,daca stie careva, draghicy_yonut, sa-mi spuna si mie plshappy

| yionut9b_3901 a răspuns:

Nu depinde de nici un telefon, exista un singur cod pentru toate tipurile de telefoane, mergi cu el la un reprezentant cosmote si iti va accesa un cod **62#...Cva de genul