| Iulia365642 a întrebat:

Hei! Saptamana asta BFF-ul meu,stiti voi,prietenul cel mai bun nu mai raspunde la mesaje, nu prea mai vorbeste cu mine si nu stiu de ce...Ce sa fac? Parca incep sa cred chestia aia cu BFF(Best False Friend) :'(

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce naiba e aia best freind? nu exista asa ceva, exista doar persone care se folosesc de alte persoane atat, tu trebuie sa fi pentru tine the best freind nu alti pentru tine, nu exista prieteni asta e doar un mit, exista doar tarfe care te barfesc pe la spate, vorba aia macar dusmani sunt sinceri cu tine

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

''Bfff'' Bwuahahahahaha, amuzanti mai sunteti! Nu exista asa ceva, cand o sa va convingeti?

| starro a răspuns:

Terminati ma cu bff urile voastre.Prieteni si atat.Deja e penal.(penibil)Scrie-i, e asa greu? Intreaba l /o ce mai face, orice.