| andreeeaaa_5238 a întrebat:

Hei. Saptamana asta o sa imi cumpar un aparat foto si nu stiu ce sa aleg, nikon p100 sau nikon d3000? big grin

2 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

A 2 a varianta dupa parerea mea, pentru ca are o amica de-a mea si zice ca e super ok, ca n-are nevoie de altul, dar mai bine cere parerea unui expert.Bafta.

| cristina93 a răspuns:

Nikon D3000 garantat.
Asta a fost visul meu, dar nu mi-am permis sa il cumpar, asa ca mi-am luat un Nikon L110. Oricum dinte Nikon P100 si Nikon D 3000 eu aleg Nikon D3000. Acum, ramane la alegerea tawinking