| FoReVeRKpop a întrebat:

Hei.Stie cineva cum ma pot transfera de la un profil la altul la liceu?

3 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Poti sa te duci la secretariatul scolii si sa intrebi!

| Fayree a răspuns:

~ Pai nu prea stiu dar stiu ca poti intreba la secretariatul scolii ei sigur o sa-ti raspunda la aceasta intrebare. O zi buna!

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Stiu eu totul despre subiectul transfer pentru ca eu trec prin asta, daca treci de la un profil la altul trebuie sa dai niste diferente. Bun, in ce constau aceste diferente? Adica daca treci de la profil matematica-informatica la profil filologie va trebui sa dai un fel de test la materia care au facut-o cei de la filologie astfel ca tu sa fii in pas cu ei. Cel mai bine este sa intrebi la secretariat, iti urez mult succes si sper sa ti se aprobe transferul!