| LeeJiEun a întrebat:

Hei happy

Stiti un loc din Timisoara unde se fac postere personalizate?
Adica..as vrea sa imi cumpar postere dar in Romania nu se gasesc cu acei cantareti si actori si asa as vrea sa merg undeva unde se fac.

Stiti voi unde? Dar din Timisoara sau... online daca se poate sa se trimita prin posta.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încarcă imaginile dorite pe un stick, ori CD, te duci la niște firme specializate, care dețin plotter color. Le spui rezoluția dorită, și îi rogi, dacă au, să ți le pună pe hârtie lucioasă.
Încearcă și la magazine de publicitate, poate chiar la un xerox (dacă îți listează pe foaie lucioasă ar fi minunat). Și nu te costă nici (așa) mult...