| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU:*

as vrea si eu un sfat...am niste sprancene cam de forma aceasta uitati-va mai jos va rog.nu prima poza a2a :d http://www.garbo.ro/......ina-2.html
poate un pic mai subtiri la capat
as vrea si eu un sfat cum sa mi le fac ce forma...:d
dati-mi poze :*
multumesc anticipat >:D<
funda!:*

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Pai depinde de forma capului tau. big grin
Insa in poza in care ne-ai trimis-o, sunt sprancenele cele mai obisnuite. de la cele mai multe persoane.
Presupun ca iti sta bine
Asa ca urmeaza pasii astia de pensare pentru a ti le aranja si daca chiar nu iti place forma lor, du-te la salon si intreaba o cosmeticiana ca nu e nici o rusine, sau o prietena mai mare. :* Bafta