| Cita a întrebat:

Cand intru pe Photoscape, si vreau sa editez o poza nu inteleg de ce am fundalul negru.Inainte era alb.Chiar nu stiu ce sa mai fac!
Aveti vreun sfat? Multumesc!
Si in legatura cu un watermark.M-am uitat cum ar trebuii facut pe Photoscape, dar cand dau POZA NOUA, nu ma lasa sa aleg decat culori nu si transparent.Ma puteti ajuta? Chiar am nevoie de un watermark! Din nou multumesc!

1 răspuns:
| SkittySkitt a răspuns:

Poate e o eroare, incerca sa dai F5 (nu garantez 100% ca merge )