| anonim_4396 a întrebat:

care stie cum se schimba melodia de la mesaj la un nokia n73? nu merge sa pun o melodie mp3 numai ce are telefonul in el. funda

6 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Pai din cate stiu eu la N73 poti modifica numele doar la o melodie cu intrerpret necunoscut(Intrerpr. necun.)si dai la optiuni si la redenumire.La cele la care telefonul recunoaste intrerpretul nu merge schimbat.Doar din computer inainte sa iti pui melodia pe telefonbig grinSper ca primesc fundabig grin

| StoOcKeD a răspuns:

Intrii la tools/profiles dai optiuni la general si dai personalise apoi o sa-ti apara mai jos message alert tone
Sper ca am fost de folos happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu dar... nu-s cum sa-ti explic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrieti cu cuvintele voastre dar numai explicati-mi plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in setari/profile/audio. ceva de genu.
ar trebui sa ai acolo setari la melodie mesaje.

daca nu merge, incearca sa salvezi o melodie in memoria telefonului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alte raspunsuri? plzzz