| JulietteJokes a întrebat:

Hei, TPU!
Ce filme bune imi recomandati si mie?
In afara de actiuni sau filme politiste. V-as ruga sa precizati din ce categorie de filme face parte filmul. Cel mai bun raspuns primeste funda.
big grin

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Legendele toamnei, e de dragoste, drama si razboi.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am vazut astazi un film cu adolescenti, e de multi ani, dar mi-a placut mult. Daca nu l-ai vazut, merita sa te uiti.
http://filmeprox.blogspot.ro/2013/01/eurotrip-vacanta-in-europa-2004.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uita-te la Nea Marin miliardar, e un film de comedie fain.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Hachiko- este vorba despre loialitatea unui caine. e foarte dragut si emotionant happy sper sa iti placa

| RapidFC a răspuns:

Oblivion. Planeta uitata (2013) sf
The First Time (2012) romantic

| MariaSMV a răspuns:

"Mama" thriller
e bestial tot din categoria horror mai fac parte si "Casa de ceara", " Stiu ce ai facut asta vara" big grin

| Shi_Atat_Bia_1996 a răspuns:

''The uninvited'' este un film de groaza genial, care te pune pe ganduri big grin sau ''Attack the block'', te poti uita la trailer pe youtube happy

| JulietteJokes explică (pentru Shi_Atat_Bia_1996):

O să mă uit la The uninvited, dar o să-ti dau fundă dacă imi place. laughing