| Lacrymosa a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? :D
Am o pagina pe facebook si am putine like-uri... din pacate stilul Gothic nu prea intereseaza pe toata lumea. :(
Ceva sugestii? Ce-ar mai trebui sa postez? Cum sa-i fac mai multa reclama?
Aici e pagina: http://www.facebook.com/CreepyoticFantasy
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mmrrrr a răspuns:

Ai o pagina destul de interesanta! Poti face un album cu o poveste care o poti inventa tu sau o poti cauta pe net! Si daca tot insisti pe stilul gothic si ai pus atatea poze poti pune tutoriale cum sa te machiezi asa sau cum sa iti faci parul asa! Funda?