| ErrChan a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are un iubit si aseara prietena mea a spus ca el ma crede o fitoasa, cu toate ca nu am vorbit cu el decat o data la scoala. A mai si spus iubitul ei ca daca m-ar fi avut la prieteni nu stie ce ar fi facut cu mine. Prietena mea i-a zis ca daca imi face ceva o sa se supere rau de tot.
Eu nu stiu ce sa fac, nu i-am facut nimic niciodata acelui baiat si nu inteleg ce problema are el cu mine... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Biancays a răspuns:

N-am intalnit sincer niciodata o asemenea situatii, dar nu te lasa nici tu mai prejoswinking nu ii arata ca ai fi intr-un fel sau altul, pur si simplu ignora-l si prin asta ii arati ca nu toata lumea se invarte in jurul luiwinking