| Ada11 a întrebat:

Stie cumva cineva daca este un salon pentru tatuaje in Tg. Mures?
O adresa, va rog!
Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| Roxidd19 a răspuns:

Da:*
In dambu... Ajungi la Darina, si in satia de langa darina treci pe strada de pietoni.si vizavi de Darina ii salonu:* ch cum cobori dambu, langa Dentistu unde mergeai tu :** sper ca te-am ajutat primaa! Funda!:*

2 răspunsuri:
| LenaCresida a răspuns:

Vrei sa-ti faci un tatuaj? (si mie nu mi-ai spus... laughing )

| LenaCresida a răspuns:

Iarta-ma roxi ( si ada ). ce am scris mai jos a fost doar o simpla gluma.