| ClaraMaria09 a întrebat:

Hei, TPU!
Stiti serialul acela produs e HBO, Game Of Thrones/Urzeala Tronurilor? Acel serial este bazat pe seria de carti, A Song Of Ice And Fire, scrisa de George R.R. Martin.
Ei bine, as vrea sa citesc acele carti online, originale, in engleza, nu in romana. Nu intrebati de ce.
NU vreau PDF-uri pe care sa le descarc si sa le citesc cu Adobe Reader-ul. Am incercat, nu merge. Nu stiu de ce.
Am incercat si eu sa caut dar mi-au aparut mai multe variante si nu stiu care dintre ele sunt cele originale, asa ca am nevoie de ajutorul vostru!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| fgmijpb a răspuns:

Cumpara-ti Kindle iBook. E fabricat de Amazon si gasesti carti pe internet