| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Hei TPUhappyvreau sa ma epilez...chiar daca sunt baiat... imi ziceci si mie cum sa ma epilez dar fara sa creasca mare parul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste epilarea cu ceara, e cea mai buna, sau bigul daca nu, sa dezinfectezi cu solutie speciala dupa epilat, apoi aplici ceva calmant.
Te pup!

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Eşti bărbat sau ce dracu?

| michelia a răspuns:

Cred ca nu vrei sa te epilezi pe tot corpul.
Foloseste spuma de ras, un bic nou si te dezinfectezi apoi cu solutie dupa epilat de la Elmiplant sau un aftershave calmant.

| supraultra971 a răspuns:

Trebuie sa te epilezi cu ceara daca te iei cu lama de ras e posibil sa faci o boala cat mai frecventa in randul adolescentilor si anume infectare cu stafilococ la nivelul firelor de par iti recomand epilatul cu ceara. Funda?