| WildS0ul a întrebat:

vreau sa ma tund insa nu imi pot convinge mama sub nicio forma. Eu sunt tunsa drept si am parul ondulat. As vrea o forma mai mult,dar mama spune ca o se sa toceasca mai repede. Vreau sa ma tund ceva gen mai umflat sus si din ce in ce mai subtire ( gen tunsoarea fetelor punk sau emo),dar nu stiu daca mi-ar sta bine...Voi ce credeti?(nu am placa si nu imi place deloc cum arat asa ca,, Printesica mamei")))

1 răspuns:
| FluturashulNegru a răspuns:

Si la mine parul e la fel (nici placa nu ma ajuta, deoarece e prea lung) dar eu ca sa nu experimentez il port impletit