| zBub a întrebat:

Heii TPU.Pe IMVU cum mai pot face credite? fara varianta cu Earn Credits, ca pe asta o folosesc si trebuie sa stau sa ma rog te toti sa facem conturi deodata si multi nu vor. Dati-mi va rog variante de a face multe creditewinking...Merci.Se da Fundita^.^

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Exista varianta de "Buy Credits using PayPal/CreditCard or... by phone.", dar aia e tot.
O zi buna! happy

| Stefania123 a răspuns:

Deci numai asta e varianta mai convenabila sa spun asa.batting eyelashes
Dar exista o alta varianta 'Buy Credits'. Mda, trebuie sa cumperi cu bani reali. puppy dog eyes
O zi buna!