| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy peste cateva saptamani am banchetul si ma gandeam sa ma imbrac in blugi albastri ( un albastru deschis cu mici portiuni cu albastru mai inchis ) happy cu o camasa alba cu model ( niste patratele micute ) laughing si cu tenisi converse albi happy
Ce parere aveti?
Se potrivesc?
Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca asa te simti ok, e bine. Hainele se potrivesc intre ele dar cu evenimentul nu prea.

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic nu boss, până la urmă e banchet.
La serenadă sau cum căcat se numește poți să te duci așa, dar la banchet nu cred. Scapă de tenișii ăia.
Oricum, e doar părerea mea.
Dacă tu te simți mai ok așa du-te.