| Boboo_7319 a întrebat:

Heii Tpuu big grin
Pe ce date se duce la colindat?
Si cu ce colinde big grin.
Fundiiii. Zz. a

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Pe 24 decembrie se duce pentru prima data la colindat cantandu-se colindele obisnuite pe care le stim noi copiihappy ex. steaua sus rasare, domn domn sa-naltam.etc. si pe 1 ianuarie cu sorcovahappy funditaaaaapuppy dog eyes? apropo Craciun Fericit!>big grin

2 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Sal in Dobrogea:Constanta se duce asa 23 seara Buna Buna seara 24 Buna buna dimineata dupa seara cu florine dalbe. de craciun cu steaua, iar dupa pe 31 cu plugusoru searawinking:X fundita?

| Angel2006 a răspuns:

Eu am fost pe 23 si am primit doua pungi.
Pe 24 stiu ca se canta:
Buna seara la ajun, ca e maine Mos Craciun! Intr-un ceas bun, hai cu (cati sunt).