| OAliceO a întrebat:

Heii^^... Voi ce note ați luat la examene?

4 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

La romana 9.90 si la mate 8.55.Si sunt super multumita.happy
Tu?

| TheFeeye a răspuns:

9.25 la romana si voiam sa fac contestatie laughing da n-am mai facut.
si 7.03 sau ceva de genul la mate.
Oricum in orasul din care sunt eu examenele s-au corectat de catre profesorii de la unul dintre cele mai bune licee. Ma rog, Doamne ajuta sa intram toti unde vrem laughing! Macar am scapat de stresul invatatului pentru o perioada.

| wforweirdo a răspuns:

9,20 si ceva la romana, 5, 80 la mate. Anul trecut. De asta sunt la filo, si nu la mate-info.

| IzabellaVanessa a răspuns:

La Roaman 9, 80 si mate 9, 50 u?happy