| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! Am nevoie de statusuri sau mesaje pentru cea mai buna verisoara din lume (vreau sa'i fac un caiet cu amintiri, poze, mesaje, desene) si am nevoie de ele neaparat si v-as fi recunoscatoare... dau funda! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Onixuţa a răspuns:

Hey!
Uite câteva:
"Ea e lângă mine-acum, ea e lânga mine-oricum!"
"Eşti o parte din mine!"
"Îţi doresc ce îmi doresc şi mie: sănătate, fericire şi iubire"
"Mai mult decât luna şi mult mai mult decât soarele"
"O parte din inima mea, ţi-o mai dedic o dată, draga mea!"
"La o scară de la 1 la 10 te iubesc de 11!"
"Te iubesc cum un copil iubeşte îngheţata!"
"O rază de lună radiază din nou în mine când te privesc,...(numele ei)"
"Dragostea este un sentiment puieril pe lângă iubirea ce ţi-o port!"
"Un trandafir cât de frumos, el tot îşi pierde faţa. Tu, verişoara mea, tu conturezi viaţa"
"Mi-ai animat copilăria, acum îmi amplifici adolescenţa."
"Însemni fiecare pas care îl fac pentru bine. Paşii pe care îi fac singură mă conduc mereu în ispită."