| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Heiii` :X big grin astazi e ziua zuzulineihee hee

nu stiu ce sa fac big grin s`o duc undeva in oras sau ceva`... apropo eu sunt sora ei diana big grin si pana la 6 mai am timp sa ma gandesc... sa-i fac o petrecere surpriza? big grin voi ce ziceti? big grin

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

După felul în care scrii mi se pare că e tot "zuzulina". La mulţi ani ei! Ideile tale sunt ok. Fă una dintre ele două. Baftă!

| JustMe a răspuns:

Daca mai ai timp, fa o petrecere. Daca nu, scoate'o diseara in orashappy

| VoiceWithin a răspuns:

Pai : fa-i o petrecere surpriza in oras cu toti prietenii ei cei mai buni happy