| Dana_Lore_1998_ip2l a întrebat:

Helăăău TPU! Vreau niște idei pentru a îmi scrie numele Loredana pe Facebook!
Fundita!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Scrie-l pur si simplu Loredana. Obsesie pentru a iesi in evidenta?

| Ibrahimovic a răspuns:

"Loredana". Lol, doar nu vrei si tu un nume de genul "Lor€dh@n@ Loryy"?

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Poti sa te sctii Lory insa si asa este frumos nu prea imi place cind unele persoane se scriu dulceata, piceana micuta, milasca asta mai mult este specific pentru odnolacniki, mama se chinuie 9 luni sa-ti aleaga numele da te scrii maimuticabig grin nu ma refer la tine.Cel mai fumos este cind iti scrii numele asa cum ti la pus mama fara mari schimbari.

| Stamatin_Cristina_2001 a răspuns:

Buna! Ai un nume foarte frumos, zic sa ti pui numele asa cum este, ii mai sexy decat alte apelative ciudate, penibile. Soo, Loredana si numele de familie. ★