| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Helau!

Am si eu o intrebare...Care stie un site in care sa downloadez ( sa descarc ) melodii dar un site bun de exemplu sa nu fie cu reclame si chestii din astea si plus sa fie bun pentru windows media player...

Fundaa pentru. cel mai bun sitewinking

2 răspunsuri:
| Liviu321 a răspuns:

Fisierulmeu.ro eu de acolo iau maj. melodiilor si sunt f. b.

poate a ras frate de aia a scris asa? ce tye doare pe tine... lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune? Chiar ai spus "Helau"? Aloo! Esti analfabeta sau ce? Se spune "Hello".