| Gandacelu a întrebat:

Hellcats s-a terminat sau mai o sa apara episoade? daca da cand?

3 răspunsuri:
| MihaelaMihaa a răspuns:

Buna Gandecelu! Hellcats apare tot la o saptamana.De exemplu primul episod a aparut in 8 septembrie, al doilea in 15 septembire, al treilea in 22 septembrie si a continuat asa pana in 17 mai cand s-a incheiat sezonul cu 22 de episoade.Sezonul 2 va aparea in toamna.Nu se stie exact cand dar sigur vei afla. pune o intrebare pe TPU si o sa iti raspund eu.bineinteles daca stiu.Vacanta palcuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... sunt baiat

| Scuipici a răspuns:

Din cate am inteles eu, se pare ca desi au mai aparut episoade, acum hellcats nu se mai continua fiindca nu are audienta.deci sezonul 2 nu va mai aparea.