| seherezad a întrebat:

Hello a inceput liceu! imi puteti povesti si mie cum e? ce pareri aveti? profi? colegi? aaa si sa precizati si din ce liceu sunteti va rooogbig grin

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! In liceul dimitrie bolintineanu din bucuresti e foarte frumos, colegii sunt de treaba si unii mai putin de treaba, profi sunt ok, cu experienta.Despre liceu nu am ce zice decat ca ti-l recomand daca esti din bucuresti si daca esti clasa a 8 a.Este un liceu bun, de prestigiu.

| seherezad explică:

Sunt a9-a doar ca vreau sa stiu pareriile bobocilorblushing adica altora ca minebig grin si sa vad eventual unde ma mut...sincer mie nu prea'mi place unde sunt. asa ca astept povestioarebig grin