| JustMeFlory a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare, pot lua un video de pe youtube? Am nevoie pentru un proiect si am gasit ce imi trebuie, dar chiar nu am nicio idee cum sa fac sa il iau.Imi trebuie cont cumva? Multamhappy

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Poate sa il downloadezi.cu youtube downloader. copiezi linkul si-l downloadeziwinking

| Catalion a răspuns:

Http://www.savevid.com
http://www.listentoyoutube.com
Scrie adresa siteului cu filmuletul pe care vrei sa-l descarci si gata.

| cristicosmin2226 a răspuns:

Catalin merita funda

| Ciprian Ionut a răspuns:

Cu http://keepvid.com este foarte simplu este destul sa copii linkul din bara de sus de pe pagina youtube si ii dai paste in fereastra de pe keepvid apoi save asa cum vrei tu... flv sau mp4

| cristim24 a răspuns:

Cauta si downloadeaza "youtubedownloader. exe".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti Firefox atunci exista un add-on numit DownloadHelper. L-ai instalat si poti descarca orice fisier video. Pentru Internet Explorer exista Youtube Downloader, cum a precizat si Omidaaa. Bafta!

| troxanici a răspuns:

Eu am downloadat videoclipuri de pe youtube cu Save Tube, cred ca ar trebui sa incerci si tu
Bafta happy.

| blonda_4297 a răspuns:

Dai pe google download from youtube si ai de ales de acolo eci de programele. Youtube grebber e bun, sau videoget.