| Millanteria a întrebat:

Hello!
As vrea si eu un program de editat poze, foarte bun(nu online si ceva ge Photoshop). Dupa mine cred ca "Photoshop" nu se gaseste de downloadat. Voi ati downladat Photoshop de pe net? Dar sa va mearga.Eu nu am gasit ...in schimb m-am ales cu niste virusi.Nu vreau sa mai patesc asa ceva.(nu vreau Photoscape)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GIMP, ia încearcă, de aici îl downloadezi
http://gimp-win.sourceforge.net/stable.html, e cam la fel, cred şi din câte ştiu nu m-am ales cu niciun virus. Şi eu am Photoshop, dar nu ştiu de unde că mi l-a lăsat cineva cadou când am primit calculatorul deci nu mă bag aici.