| AG a întrebat:

Hello Hello!happy
Vreau si eu un site de unde sa pot descarca jocuri si teme(daca e posibil), pentru LG Cookie(KP500)
Thank you dudes.
Oh si funda...si voturihappy

Răspuns Câştigător
| Madalin_2046 a răspuns:

Buna seara,

Cred ca te pot ajuta eu in aceasta privinta.
www.mobile9.com - este un site de unde poti downloada si teme, si jocuri si aplicatii pentru telefonul tau. Trebuie doar sa alegi modelul telefonului si compania producatoare si... spor la download.

O seara placuta

1 răspuns:
| nelu13 a răspuns:

Teme pe el se instaleaza mai greu si daca nu stii ce sa faci exact risti sa strici tel. daca totusi vrei sa incerci imi dai un mesaj si iti spun de ce programe ai nevoie si cum se face