| piscot a întrebat:

Hello! M am tatuat in sfarsit...imi place tatuajul...imi place ce semnifica numai k 2 din chestiile care mi le am tatuat sunt putin mai subtiri decat celalalte 2, crede ti ca daca le intaresc din nou, adica daca le mai ingros o sa arate urat?

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pai, ce chestii?raised eyebrows E o ideograma sau ce anume? Daca ar trebui sa fie mai groase, mai bate-le. Daca au dimensiunea potrivita, lasa-le asa. Dar sa stii ca trebuie sa treaca cel putin 6 luni ca sa ti-l bata iar.

| lia a răspuns:

Nu cred ca-i necesar sa-l ingrosi, mie imi place mai finut. Dar ca sa pot sa-ti dau un sfat, cred ca ar fi cel mai potrivit sa ne arati o poza cu el.

cami
| cami a răspuns:

Posibil da, posibil nu. Conteaza si talentul "pictorului".

| hândel a răspuns:

Cu siguranta ar trebui sa mai intaresti chestiile alea 2, oricare ar fi ele. happy Ne arati o poza cu tatuajul, si cat te-a costat? Vreau si eu unul, dar profesional.

| Annitu a răspuns:

Eu zic sa il lasi asa! nu cred ca se observa ca 2 sunt mai subtiri decat celelalte...happy

| Rizer a răspuns:

Da o poza cu el!

| YLLL a răspuns:

Bravo:X
Te. a durut?big grin

| StarDust a răspuns:

Bravo felicitari! sa il stapanesti sanatoas/a si sa ne arati si noua o poza cu el tongue.

| yoyo_4559 a răspuns:

Intrebare: E tatuaj permanent? Daca da, nu te-a durut? :-s

| piscot explică:

Sincer? nu a durut cand l am facut a durut putin dupa happy dar merita sincer.eu il am si in loc mai sensibil si dispus la miscare... e pe coloana vertebrala happyo sa postez o poza cu el zilele astea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Ai facut cea mai mare greseala...surprinsa de raspunsul meu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu! Si l-am reparat imediat ce s-a vindecat. L-am facut la un salon pro si totul e ok, problema e ca nu se vede decat rareori uneori deseori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca apare nony si comenteaza, nu raspund de faptele mele!