| freehugs a întrebat:

Hello there!
So, am ascultat azi la radio (Romania Actualitati) o melodie cantata de o fata, cred ca era pe la vreun concurs ceva, si a cantat o piesa din care doar atat imi mai aduc aminte:tu esti cerul meu iar eu steaua ta.Stiu ca melodia asta este cunoscuta pentru ca am mai auzit-o. Aveti vreo idee ceva? Macar cum se numeste piesa?

1 răspuns:
| SwiTc3r a răspuns:

Esti un prost si nu stiu ce melodie ii aia adica acum ma disperati toti depe categoria conversatii!