| anonim_4396 a întrebat:

Help. again... despre scuter... am 18 ani (peste o lun),. daca iau pe cineva pe scuter.si ma prinde politia, ...imi face ceva? am dreptul sa merg cu inca cineva in spate pe scuter sau nu? app scuterul este un piaggio liberti 49cb

1 răspuns:
| dan00tza a răspuns:

Nu, stai linistit.varul meu ma plimba peste tot si ne tot prinde politia.stiu ca sunt minora, el e major.asta conteaza:ca cel ce conduce sa fie major.plimbari placute si linistite! pup