| Me,myself & I a întrebat:

Help...am vrut sa-i fac o surpriza sotului meu sa ii spal masina si din cauza mizeriei de pe ea, nu mi-am dat seama am zgariat-o! cred ca o sa ma spanzure, nu stiu ce sa fac ca sa acopar zgarieturile, nu sunt foarte mari ca am fost totusi atenta sa nu o zgarii dar s-a intamplat! cu ce sa le acopar?

Răspuns Câştigător
| Anyutka a răspuns:

Daca inca nu a vazut acele zgirieturi,,, trebuie sa-i spui deacum fiindca nu poti sa tii in taina tot... daca te iubeste te va ierta...

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţie ţi-ar fi convenit să încerce el să-ţi aranjeze trusa de machiat?! Pff...
În fine, îi spui omului şi gata las' că nu-i stres. Depinde însă ce maşină e că la unele dintre ele costă cam multişor vopsitul.
Nu ai cum să acoperi zgârâieturile, asta-i clar decât prin revopsire.
Sănătate.

| IsabelaIssa a răspuns:

Te duci la el asa ca un motanel big grin si ii zici: "iubi...sti, am vrut sa iti fac o surpriza dar nu mi-a iesit tocmai cum am vrut eu, si am facut ceva rau... sper sa nu te superi. dar promiti ca nu ma certi? big grin " Si asa esti mai dulce si te va ierta big grin Bafta!