| sabinaashan a întrebat:

Help! M-am cam saturat de look-ul meu si chiar as vrea sa mi-l schimb thinking Am parul pana la umeri si cu bretonul drept ( imi puteti vedea lungimea parului chiar in poza. ) As vrea sa ma tund in scari dar prietenii imi zic ca mi-ar sta rau pentru ca este cam scurt, la fel si verisoara mea care este coafeza. :-s. Imi puteti da niste sfaturi in legatura cu tunsoarea?thinking

1 răspuns:
| AnGeL a răspuns:

Pai poate daca ti-ai mai lua din varfuri putin si ti-ai face breton asimetric