| Justmeandmysmile a întrebat:

Help! Ma panichez! Mai am o zi si dau examenul de cls. a 8-a la romana si apoi pauza o zi si apoi la mate! Parintii zic ca nu trebuie sa-mi fie frica ca am media 10 la ambele fara sa fi facut pregatire, dar mereu la matematica la teste ma concentram mai greu desi la tabla ma descurc excelent. Daca ceva nu merge bine la unul din examene? Putina sustinere, ceva poate imi mai trec emotiile!(P. S media mea pe 4 ani e de 9.86)

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mama :O.Media mea pe 4 ani este 9.54 blushing.
Daca sti atat de bine materia nu trebuie sa te panichezi.Si mie imi este cam frica dar trecem si peste asta happy.
Bafta la examen.

| brunetzelu a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca astazi ar trebui sa iesi undeva sa te distrezi putin, esti prea stresata si chiar nu ai de ce daca ceea ce spui tu este adevarat.Trebuie sa iesi din aceasta stare de stres,iesi undeva cu prietenii,o plimbare,un suc, o inghetzata ceva, sa te faca sa uiti de acest lucru.Pana la urma o sa vezi ca ti.ai facut griji degeaba, iar totul o sa fie bine pentru tine, crede-mawinking

| dey11 a răspuns:

Stai linistita, daca te stresezi nu te vei putea concentra happy
si eu ma aflu in aproape aceiasi situatie [ media mea e insa putin mai mare cu 10 sutimi smug ], si nu ma steresz deloc. Am putine emotii, insa foarte putine. Ce o fi, o` fi.nu?
succes maine :*