| dya22100 a întrebat:

Hey all!

puteti da statusuri din urmatoarele categorii?
-triste
-dragoste
-prietenie adevarata
-despre dusmani

mersi anticipat :X

Răspuns Câştigător
| Andree a răspuns:

Triste :
Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca Asa a fost o data!
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi
Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!
Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil
Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara Nu ma ucide, iubeste-ma!

3 răspunsuri:
| Andree a răspuns:

Dragoste :
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit
Te iubesc am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el
Te iubesc pe tine!
Ingeras din cer picat,
Ochii tai m-au fermecat,
Dintr-o singura privire,
S-a nascut a mea iubire...
Vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!
Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si pe pamant exista raiul!
Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea.

| Andree a răspuns:

Prietenia adevarata :
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
Cel mai bun accesoriu pentru o fata sunt prietenii ei.
Friends are forever. Boys are whatever.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

| ghibaflo a răspuns:

Pumnii mei nu are minterolling on the floor