| Andrada003 a întrebat:

Hey! Am o problema: de curand mi-am instalat yahoo 11.5. Am vazut ca o prietena are mai multe scrisuri din acelea ( Ex: arial, comic sans ms, impact....etc )....Eu de ce nu am? ( sagoe print de exemplu este un scris din acela dar eu de ce nu il am?). Ajutor! Astept raspuns! Funda! Va roog raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| Andrada003 explică:

Am windows xp daca ajuta asta cu ceva...

| Andrada003 explică:

Am apasat si ....nu.

| Macabre a răspuns:

Pai,cand deschizi fereastra de mess, mai jos sunt niste iconite, poate ca scriusul este ascuns in spatele unei iconite, apasa pe ele, incearca-le.