| nobody_9468 a întrebat:

Hey...am observat in filmele gen "American Pie" :Numele de Stiffler si clubul Beta. Ce semnificatie au?
Alte nume d'astea stiti? Care apar tot mai des in astfel de filme?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Stiffler e un nume american si nu inseamna decat ca e un nume, iar Beta e un club al adolescentilor care inca nu au fost cu fete sau care inca nu au facut sex. De aceea se cheama Beta, care Beta inseamna "in faza de testare" sau "o versiune de program necomplet". Asa sunt ei, adica o versiune de oameni necompleti si cand vor face sex, vor fi completi, adica barbati. Oricum e doar un film, dar se potriveste numele de Beta unui club.