| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
Am si eu o problema.
Nu stiu daca puteti sa ma ajutati.
Este vorba de un prieten din Bucuresti. ne-am cunoscut aici pe TPU acum un an si ne intelegeam foarte bine. De o luna, nu mai intra pe mess, nu mai raspunde la telefon, contul nu il mai are. Nimic. Ce inseamna? Ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine? Eu nu i-am facut nimic si nu avea de ce sa se supere pe mine, pentru ca ne intelegeam foarte bine. Poate il cunoasteti unii dintre voi si poate stiti ce i s`a intamplat. Avea numele Kristiano aici. Si avea la poza o fetisoara care arata un semn cu mana.

2 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Iti spun eu: 1) Regina noptii poate are dreptate intr-un fel, poate trece printr-o situatie grea. 2) Poate s-a saturat de tine. 3)i s-a stricat calculatorul

| reginanoptii a răspuns:

Cred ca nu poate sa vorbeasca deoarece trece printr-o perioada grea. Nu stiu dar s-ar putea.