| nyky_1703 a întrebat:

Hey!
Buna, as vrea sa stiu si eu cum pot cuceri un baiat? eu cred ca ii place de o colega si nu stiu cum l-as putea cuceri nu vrea sa fiu neaparat prietena lui ma multumesc si sa fiu amica lui, dar eu sunt o fata cam timida si...
Cine ma ajuta primeste fundita va rog satuiti-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| OXxana a răspuns:

Yo zic sa il intrebi direct daca vrea sa fie cu tine sau sa pui pe aicineva sa afle ce parere are el despre tine si apoi sa faci urmatoarea miscare asa e cel mai bine

1 răspuns:
| iulya_9118 a răspuns:

Pai. da-te pe langa el. vorbeste cu el.iesi pe afara cu el nu stiu.incearca sa te imprietenesti cerei id-ul de messwinkingsucces!winking