| Tripp91 a întrebat:

HEY care ziceti voi ca este cea mai buna bere cu lamaie sau ce bere este mai buna neagra sau blonda?

6 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Berea blonda este bere normala. nimic special. Berea cu lamaie, este dulce si iti da o stare revergoranta. Berea neagra, este o bere strong cu gust puternic care te rezeste la relitate. (gustul ma refer, ca berea e bere, alcoolul tot alcool este)

| Progeniturã a răspuns:

Heineken

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, cea mai buna bere este silva neagra, cea cu lamaie este pentru o răcoreala intr-o zi torida.

| alin567 a răspuns:

Reds

| Prici a răspuns:

Asta depinde de ce vrei sa faci. daca vrei sa te imbeti bea bere neagra, daca vrei ceva racoritor bea bere cu lamaie happy

| Ooopss a răspuns:

Si mie imi place berea cu lamaie.este cea mai buna ca gust, mai ales ca mie nu imi place berea normala ca are gustul ala amar! Insa berea blonda normala este cea mai sanatoasa pentru ca are vitamine si este facut din apa, hamei, orz si drojdie(naturala) si face bine la rinichi! Dar atentie prea multa ingrasa.Berea cu lamaie, din pacate are numai ingrediente nesanatoase si este cancerigena.Dar nu strica sa bei din cand in cand, insa ai grija!