| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce alegeti pentru sampon si balsam intre: Nivea si Syoss? De ce?
Nu stiu ce sa aleg. Care sunt mai bune? Eu as alege Nivea, ptc e firma mea preferata de produse. Dar acum care sunt mai bune? [Pt par deteriorat]

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Si eu as alege Nivea, pentru ca e firma cu traditie. Syoss sunt mai noi relativ pe piata si nu stii cat se mentin asa, nu zic ca sunt de proasta calitate, dar poate se schimba pe parcurs.

2 răspunsuri:
| Mentaa a răspuns:

Buna!
deci, Syoss este un produs mediocru, nici cu rezultate exceptionale, nici...ma rog. eu iti recomnad Nivea. uite aici cateva pareri:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145551
sper ca te-am ajutat :**:*

| Alllllexandra a răspuns:

Cel mai fain sampon este syoss.crede-ma,l-am incercat si iti da si volum si iti si aranjeaza parul frumos.