| Roxy a întrebat:

Hey! Ce gust va aduce aminte de vara >aceasta?tongueoate fi fruct, ceva dulce, mancare oricehappy(mai detaliat)
mie migdale, cu putina vanilie si alunebig grin...

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bună! O ciocolată amăruie.batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pizzadrooling

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îngheţată! Cu orice! Baftă!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Wembley Dry Gin cu Schwepss Tonic, si inghetata cu Rom.
"Daca-ti pasa ce bei."

pa, pa.

| gigiro a răspuns:

Gustul, il asociem noi, in functie de cum a fost vara asta pentru noi.Pentru indragostiti, are gustul dragostei, al parfumurilor care i-au insotit.Pentru cei care au avut insuccese, gustul sigur va fi amar. Normal ca vor exista toate combinatiile posibile, si e foarte interesant de aflat ce si cum. Si eu sunt curioasa.Trebuie sa accepti insa ca nu toti au sistemul olfactiv pus la punct, si asociaza lucrurile si cu alte simturi, de exemplu mirosuri. Eu de exemplu, asociez toamna cu mirosurile de vinata coapta.

| Roxy explică:

Ehh...si de vodca cu suc de portocale :X

| alexutu001 a răspuns:

Gustul de bere recebig grin:X si inghetatabig grin

| CactusFlower a răspuns:

O bere rece sau un Mountain Dew.Alt fel ar fi un cocktail cu fel si fel de arome, care îi dă un gust desăvârşit. Şi să nu uit un ultim gust:o îngheţată cu gust de rom.big grin Stii...senzaţii tari, româneşti.tongueNumai bine.AZZ