| Nitunitu a întrebat:

Hey! Din categoria mea de intrebari tampite, mai am una:

Nu imi aduc aminte cine a spus ca: "tot ce urca trebuie sa si coboare.

uite replica mea la asta:

Scuzati-mi limbajul dar "basina" sau "partul" sau vanturile in caz ca sunt in serie nu coboara.

Tocmai invers, ies din patura ca din lampa fermecata si vrei sa le dai drumul pe fereastra de urgenta sa se ridice in aer!

Deci aceasta tornada mica pentru blugi merge numai in sus si se dezintegreaza ca salariul in toate partile lasandu-te mai usurat.

Am dreptate?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba coboara... se transforma la un moment dat in vapori de apa si iti pica in cap