| Juviia a întrebat:

Hey! Fiind plictisita,m-am gandit la asta:

Daca ati fi intr-o incapere creepy si intunecata si ati auzi sunete ciudate,plansete de copil si rasete maniace,dupa s-ar opri totul si ati auzi pasi in spatele vostru, ce-ati face?

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ma asigur ca n-am luat bautura la bord in ziua aia ca sa fiu sigur ca n-am deviat de la realitate,, dar daca se intampla sa fiu intr-o casa unde domina sobolanii si zici tu ca e creepy si inchipuiri de hollywood, atunci ma gandesc serios s-o paresesc.

| T0T a răspuns:

Depinde în ce mod sunt.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Era deja minutul 20 al meciului,, daca se juca acum/

| Doub a răspuns:

M-aş alătura râsetelor

| Mayhem666 a răspuns:

M-as uita, sa vad cine e in spate, si probabil as muri.

| Florentina9210 a răspuns:

Cred ca as lua-o la fuga. Sau, pot sa raman pe loc sa verific de unde vin aceste manifestari paranormale. Dar mai mult as opta pentru a doua parte, nu sunt genul sa fug cand dau de greu.

| Juviia explică (pentru Florentina9210):

Si eu as lua-o la fuga, dar nu sunt asa ingrozita de paranormal, sunt ca Drimmero, nu cred pana nu vad laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Juviia):

Cred ca daca il vede fantoma pe D, ar lua-o la fuga. laughing Incepe ala cu ..aoleuu inima mea, iar a pierdut echipa mea ''sfanta''. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

'ala'

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe ''ala'', asa.
Serios? Te asiguri ca nu ai luat ceva la bord? Le cam aveti cu paharelul, domnule?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Se mai ivesc ocazii ca sa pot si eu sa beau ca omul,, dar nu beau mereu, eu niciodata nu m-am facut manga incat sa merg pe targa acasa, am stiut mereu sa pun limita.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Aha. Pai tu daca se intampla sa iesim undeva, si bei un paharel mai mult in plus, cine stie ce glume fac pe seama ta ( cum o fac de obicei ) si ma mai trezesc si cu una peste fata.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce e gresit sa bei cu masura? Nu fumez,, nu ma droghez,, beau cu limita si la ocazii, dar in schimb am un viciu la granita cu fanatismul, fiecare om are ceva pentru care ia foc.
Nu sunt un tip agresiv,, nu as lovi niciodata o femeie,, m-as bate singur daca as face asta.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Deci, scap intreaga si nevatamata, nu?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce intrebari poti sa pui,, parca zici ca vorbesti cu unul abia coborat din copac...

| Juviia explică (pentru Drimmero):

De mine zici, ca vad ca i-ai pus raspunsul lui Florentina?

| Drimmero a răspuns (pentru Juviia):

Nu vezi cui i-am raspuns? Daca era cazul sa-ti raspund tie,, iti raspundeam tie

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai, nu prea te cunosc. Si de aceea vreau sa aflu mai multe despre tine. Pana acum, singura chestie care imi place este cand ai mentionat ca nu fumezi/droghezi. Asta e bine,

| Juviia explică (pentru Drimmero):

Ok

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Vrei in zadar,, eu din casa nu dau prea multe!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Bine ma, bine. Sper sa piarda din nou echipa ta! Te saluta amica ta.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu crezi ca e ceva nou sub soare sa piarda? In toata istoria lor de aproape 2 secole au pierdut de mii de ori,, doar in anii astia de cand sunt eu fan au pierdut de sute de ori, fiind martor la asta, dar meciul asta cu United e special pentru orice tunar, e meci al orgoliilor mari si nu mi-as permite sa vad iar cum pierdem in fata astora, sa nu indraznesti sa arunci cu blesteme/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Mwahahaha, atunci nu te pune cu mine!
Apropo, aseara, pana si admin-ul ne-a luat la ochi, a vazut si el ca esti un obsedat care se leaga mereu de mine. Mi-a trimis mesaj, cum ca tu ai comentat la raspunsul meu. Cand am vazut prima data de la ''webmastertpu'', am zis ca poate m-o fi raportat cineva, insa era doar raspunsul tau... weird

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cine se leaga cu cine,, nu vad eu bine? EU?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

TU!
Eu sunt micuta, te legi de mine.sad

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Lasa vrajeala, nici cea mai mica vina n-o am aici.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

''Saruturile tale, au gust de tradare''..pardon, raspunsurile.
Uite, asta esti tu... https://www.youtube.com/watch?v=UXtVOk6DXE8

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Esti ciudata de-a dreptul,, da-mi voie sa spun/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai stii de gluma? Parca tu o spune-ai... Astia pierd din cauza ca te au pe tine ca fan!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce vrei sa-mi irosesti vremea?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-o irosesti singur. Nu e nimic personal! Take it easy!

| mnbvf a răspuns:

Aş țipa.

| Axelrunda a răspuns:

Hmm, am vrut mereu sa raspund la aceasta intrebare. Poate m-am uitat eu la multe filme si anime-uri dar cand e vorba sa infrunti o forta intunecata, trebuie sa tragi aer in piept si sa spui:,, Arata-te diavole! Daca vrei sa mai stai pe aici spune asta :,, Doamne iarta-ma'', daca nu o vei spune te voi omori chiar eu cu puterea binelui''! EPIC

| HappyFanny a răspuns:

M-as speria si as fugii unde as putea.