| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey! nu stiu daca seamana cu o intrebare sau mai mult cu o plangere de-a mea fata de comunitatea TPU, adica de unii membrii.Ieri am pus aceasta in trebare http://www.TPU.ro/......elenovela/ si am primit acele raspunsuri.Eu vroiam sa imi raspunda cei care totusi au ceva bun de spus nu toti idiotii [ nu am nimic cu nici un membru al comunitatii ] insa nu inteleg de ce daca sti ca nu ai un raspuns pentru intrebarea respectiva intri si tu numa' ca sa critici.Nu cred ca la asta se refera TPU.Sau se refera la asa ceva? Atunci chiar imi pare rau sa aflu asta! Sunt exact ca cei de pe youtube.Intra la manele si lasa comm de genu ma f*t in ele manele si nu stiu ce.Pai daca nu iti place de ce intri? La fel si pe TPU, daca nu poti da un raspuns dupa ce intri la acea intrebare? numai ca sa ai mai multe raspunsuri in arhiva si sa devii expert? Ce penal.Si ca adusei vb de manele, eu ascult de exemplu Denisa, Nek, Mr. Juve si nu imi e rusine sa zic ca si in mare parte Nicolae si Nicoleta Guta! Deci voi ce parere aveti despre persoanele pe care tocmai le-am descris? Ce parere aveti despre comunitatea TPU? Eu spun sincer ca ador comunitatea TPU dar ma enerveaza cei care dau raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Întradevăr, gusturile nu se discută! Ai sesizat şi tu de ce au răspuns : pentru punctaj. În rest e răutate caracteristică în special nouă, românilor. Nu te necăji, nu eşti singura în aceeaşi situaţie, ia-o ca pe o normalitate-anormală.

3 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

In principiu, aici se ofera ajutor. De ce ajutor aveai tu nevoie postand acea intrebare? Ai intrebat ce PARERE avem despre ceva anume. Daca oamenii si-au spus parerea, asta inseamna ca-s idioti?! De ce, ca nu s-au lamentat toti ca tine?
Unii din voi aveti o mare problema. Postati o intrebare (in care de obicei cereti pareri), iar daca parerea mea e diferita de ceea ce ai vrea tu s-auzi, e clar, sunt idioata si ma bag aiurea in seama.
Despre cei care i-ai descris, am o parere buna, atata timp cat posteaza fara a jigni, indiferent daca este vorba de lauda sau critica. Insa despre cei care pun intrebari si apoi ii numesc idioti pe cei ce i-au raspuns, am o parere foarte proasta.

| aneth a răspuns:

E super tare comunitatea TPU numai ca mai sunt si idioti care nu au ce sa faca pe aicitongue...stiu cum e am fost si eu intr-o situatie de genu... daca te "imbuneaza" cu ceva nu esti singuralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult acest site si ai mare dreptate am vazut la mai multe intrebari critici dar acesta este un site care ajuta oamenii care au nevoie de raspunsuri obiective nimeni nu are nevoie de comentarii rautacioase.si mie imi place foarte mult postul acasa si vizionez multe dintre telenovele bine acum ca sunt in vacanta cat despre manel mie nu prea imi plac doar una nicolae guta -am ajuns sa plang iubirea mea.