| adelle23 a întrebat:

Hey. Stie cineva cum pot face sa mi se schimbe avatarul pe messenger? pentru ca l-am reinstalat de 10 ori si nimic. De asemenea am reinstalat si adobe flash si tot nu vrea... se concentreaza pe ultima poza dinainte sa imi apara problema si numai pe aia o vrea. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| little_miss_sunshine a răspuns:

Da un serch cu"I cannot change my picture on messenger" sa vezi cati au aceeasi problema. happy

9 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Adelle vezi ca mai mult ca sigur ai un virus, sau un bug al windows-ului, incearca sa reformatezi hardul pentr ca s-ar putea sa ai mai multe probleme pe care nu le-ai gasit pana acum

| cutie a răspuns:

Nu ai virus ca si eu am avut asahappytrece cu timpu'

| little_miss_sunshine a răspuns:

Nu te mai chinui cu reinstalatul mess-ului ca nu rezolvi nimic.aceeasi problema o am si eu si multi altii, e o problema la yahoo.

| little_miss_sunshine a răspuns:

La mine vad ca s-a rezolvat(2 zile nu a mers), sper ca si la tine e ok acum happy

| adelle23 explică:

Nu, nu am virus.Am scanat si nimic. Din cate am mai citit pe forumuri, cam multi se confrunta cu problema... deci credeti ca este de la serverele lor?

| adelle23 explică:

Si oricum, de virus nu cred ca se pune problema pentru ca pe id-ul lui varamea merge. si pe id-ul mamei mele.Numai pe id-urile mele nu. Azi mi-am facut un altul si nimic.

| adelle23 explică:

Tin sa va spun ca nu demult am reinstalat windowsul. deci Alex. virusul se taie sau problemele de windows. Nici nu a avut timp sa respire windowsul asta nou. Oricum poza in continuare nu vrea sa se schimbe. Apare negru... nu stiu ce sa fac. spuneti ca este de la yahoo?

| adelle23 explică:

Aha, si cat credeti ca mai dureaza? straight face este super super enervant.

| adelle23 explică:

Merge avatarul nenelove struck