| OvidiuDrg a întrebat:

Hey TPU!
A dat cineva comanda la vreun produs de Black Friday de pe Emag si l-a primit?
Daca da, imi puteti spune si mie la ce ora ati dat comanda? happy

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Prosusele de la black friday vor ajunge cu mici intarzieri deoarece sambata si duminica firma de curierat DPD cu care are eMAG contract nu luucreaza in wekend

2 răspunsuri:
| OvidiuDrg explică:

Multumesc,nu stiam ca DPD-ul nu lucreaza in Weekend, in orice caz, produsele pot ajunge si prin Fanwinking
in cazul meu vin prin DPD (asta scrie pe factura), dar multumesc de info.

| OvidiuDrg explică:

Ora 7:30, da, l-am primit, dar după aproape o saptamană, deoarece a fost o încurcatură la eMAG (nu îmi puseseră laptop-ul, comandasem 4 produse), dar produsele trebuiau sa vina initial marti. (eu le-am primit sambata, dupa o reclamatie la eMAG pentru incurcatura)
Per total, dacă ai noroc și comanzi repede le poti primi chiar sambata sau luni(eu am stat mult pana sa aleg produsele, dar daca stii exact ce cauti si te grabesti)...toate cele bune!