| Ioana87423 a întrebat:

Am o problema am 15 ani si am sanii mici. Ce as putea lua sau face ca sa imi creasca mai repede?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport și învață să te accepți așa cum ești.
Crede în tine!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
lasa natura sa isi faca datoria... unde natura nu a fost generoasa, omu nu poate interveni decat prin operatie, si plus ca esti inca mica, mai ai timp sa iti creasca.
O zi frumoasa sa aihappy

| 愛日本 a răspuns:

De ce vreti toate sanii mari? Sunt o povara, in plus baietilor le plac si cei mici, nu neaparat cei mari.

| JiTerra a răspuns:

Si eu am 15 si nu sunt foarte dezvoltata happy [nu pot spune nici ca sunt plata.-.-', da' nu ma dau cu nimic special. unii se dezvolta mai greutongue am zis sa astept.], dar am citit undeva ca daca te masezi seara usor la sani vor creste incetul cu incetul :d si sai clatesti cu putina apa rece ca sa nu fie acolo..ca la femeile de 70 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand zici mici adica aproape nu se vad? sau...